Szanowni Rodzice!

Zgodnie z nowymi wytycznymi Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej wszystkie przedszkola i szkoły zostają zamknięte do10 kwietnia tego roku.

Mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, Państwa rodzin jak również zdrowie i bezpieczeństwo nasze - nauczycieli i pracowników przedszkola oraz naszych rodzin - zawieszamy pracę dydaktyczno - wychowawczą Przedszkola.

Chcąc wspomóc Państwa w tych trudnych dniach jak również mając na uwadze rozwój naszych Przedszkolaków, w zakładkach każdej grupy uruchamiamy nową zakładkę "DOMOWE PRZEDSZKOLE".

Będziemy umieszczać tam różnorodne pomoce do zabaw i pracy z dziećmi.

Również na Przedszkolnym Fb będziemy udostępniać ciekawe filmiki, linki i propozycje zabaw.

Wszyscy spędźmy ten czas na rozwijaniu nowych pasji i zainteresowań oraz wzmacnianiu naszych rodzinnych więzi.

Wszystkie nauczycielki są do Państwa dyspozycji i w razie zapytań prosimy pisać na naszą pocztę przedszkolną, kontaktować się z nami poprzez Fb oraz telefonicznie.

Życzymy Państwu i naszym Kochanym Dzieciakom jak najszybszego powrotu do normalności i do przedszkola.

Serdecznie pozdrawiamy

Dyrekcja, Nauczycielki i Pracownicy Przedszkola.