Przedszkole z Pasją

W lutym 2016 r. nasze przedszkole zgłosiło swój udział w ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez Oficynę  MM  Wydawnictwo Prawnicze  w Poznaniu. Celem udziału w konkursie było zdobycie tytułu „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.

3 osobowe  jury, oceniło podejmowane przez przedszkole inicjatywy, nasze osiągnięcia i realizowane innowacje, a także działania, które nas odróżniają od innych przedszkoli.

Na wyniki przyszło nam czekać 4 miesiące. 31 maja otrzymaliśmy wiadomość o takiej treści:

„Zgodnie z decyzją jury Przedszkole Samorządowe nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach zostało kolejnym laureatem konkursu „Przedszkole z Pasją Oficyny MM". W kolejnym, sierpniowym wydaniu naszego czasopisma znajdą Państwo informację o tym, że są naszymi zwycięzcami.

Katarzyna Lewińska – redaktor prowadząca”

Otrzymaliśmy logo „Przedszkola  z  Pasją  Oficyny  MM”  do  umieszczenia  na  swojej  stronie Internetowej oraz tablicę do umieszczenia na budynku.

Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona a nasi wychowankowie mogą się poszczycić tym iż uczęszczają do „Przedszkola z Pasją” .